امروز من در واقع می خواهم آنچه را که می دانید ، و آنچه را که نمی خواهید بشنوید برای شما بگویم- زیرا این همان کاری است که یک معلم خوب انجام می دهد 

من می خواهم راز شماره یک را برای شما تعریف کنم  (که این واقعاً راز نیست) که کسانی را که به اهداف خود می رسند را از دیگران ، جدا می کند ،یعنی جدا کردن کسانی که زندگی مورد نظر خود را می آفریند ، کسانی که در طول زندگی خود تحقق بزرگتر و بیشتری می یابند ،از کسانی که گله می کنند. ، سال به سال همان "اهداف سابق" را تعیین میکنند ، ولی هرگز اهداف خود را محقق نمی کنند، آنهایی که به طور کلی احساس می کنند گیر کرده اند.

این  ابزار به شما کمک می کند تا ازدواج بهتری داشته باشید ، یک بدن بهتر به وجود بیاورید ، در حرفه خود پیشرفت کنید و حتی به شما کمک می کند که یک دانش آموز یا معلم بهتر معنوی باشید. این "ترفند" به معنای واقعی کلمه در همه زمینه های زندگی شما صدق می کند و هر زمینه از زندگی شما را که استفاده می کنید ، نیز بهبود می بخشد.

  • آنچه می خواهم به شما بگویم همان چیزی است که به من کمک کرد از متنفر شدن به خودم به سمت دوست داشتن خودم بروم.
  • این کار من را از کار کردن در شغلی که از آن متنفر بودم به سمت انجام کاری که از آن لذت می برم و در آن خوب هستم سوق داد.
  • این کار باعث شد تا به من تلنگری بخورد و برای سلامتی خود تلاش کنم تا در بهترین شکل بدنی باشم.

این کلید جادویی بود که زندگی من را متحول کرد و این می تواند مال شما را هم متحول کند؟

برای آن آماده هستید؟

* ثبات

خودشه.

ثبات ابزاری شماره یک است که برای ایجاد زندگی مورد نظر خود باید توسعه دهید.

چرا معتقدم ثبات آنقدر قدرتمند است؟

به دلیل اینکه روم در یک روز ساخته نشده است. اهرام مصر یک روزه ساخته نشدن. بدنهای کاملاً سالم و خوش فرم یک روزه ساخته نشدن.  امپراتوری فیس بوک یا امپراتوری اپلیک روزه ساخته نشده .

لازم نیست هر روز یک دو ماراتن را اجرا کنید تا تناسب اندام پیدا کنید.

برای موفقیت خود لازم نیست روزانه بیست و سه ساعت در روز به تجارت خود متعهد شوید.

تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که عادت هایی را انتخاب کنید که باعث می شود در هر زمینه ای از زندگی  به حرکت جلو  شما کمک کند ، و سپس متعهد به انجام آن کارها بطور منظم باشید.

روم ساخته شده است زیرا رومیان روز به روز در حال کار بودند و آن را می ساختند. آنها آن روز کاری را انجام دادند که می توانستند انجام دهند و به مرور زمان رم برپا شد.

اوپرا  وینفری ابتدا برای خواندن یک خبر  جلو دوربین حضور پیدا می کرد سپس به او نمایش ویژه خود داده شد ، بعد یک مجله درست کرد. او برای ایجاد موفقیت خود قدم های پیوسته همراه با گذشت زمان برداشت.

افراد سالم عادات سالم دارند. آنها از یک رژیم غذایی به رژیم غذایی دیگر نمی روند . تنها بطور پیوسته از یک عادت غذایی سالم پیروی میکنند

ارسطو می گوید "شما همان کاری هستید که بارها و بارها انجام می دهید" 

بزرگترین دلیلی که مردم در برابر ایده های کوچک و مداوم مقاومت می کنند نه تغییرات گسترده و جادوگرانه این است که در ابتدا کسل کننده به نظر می رسد. نتایج کندتر حاصل می شوند. در بعضی مواقع می تواند یکنواخت و حتی دلسرد کننده باشد. ما به این عادت کرده ایم که "نتیجه سریع" وجود دارد .اما حقیقت این است که اگر هر روز خود را به اقدامات کوچک متعهد کنید ، عادتی به وجود می آورید که موفقیت شما را پشتیبانی می کند. شما یک شیوه زندگی ایجاد خواهید کرد که از موفقیت شما پشتیبانی کند.

ثبات شما را از دو سد راه موفقیت نجات می دهد ، که عبارتند از:

1. شما اصلا به هدف خود نمی رسید: این اتفاق می افتد زیرا شما یا به دلیل احساس غرق شدن در انجام کار ، هرگز اقدام به انجام اقدامات مؤثر در جهت اهداف خود نمی کنید یا انرژی خودتان را در طول راه می سوزانید.

2. شما هدف خود را به سرانجام می رسانید اما نمی توانید موفقیت خود را حفظ کنید: این اتفاق می افتد زیرا شما از اقدامات شدید و پایدار استفاده کرده اید تا شما را به هدف خود برساند که این باعث می شود در طولانی مدت نتوانید آن را حفظ کنید.

رژیم های شدید و رژیم های ورزشی شما را سالم و مناسب برای زندگی نمی کنند ، زیرا شما نمی توانید آنها را تا آخر عمر انجام دهید. آنها به شما کمک می کنند کاملاً محروم یا کاملاً فرسوده باشید ، به گونه ای که تنها کاری که می خواهید انجام دهید بازگشت به عادت های قدیمی خود است که در وهله اول جسمی را که دوست نداشتید ایجاد کرده است.

ساعت کار طولانی  برای ماهها  منجر به فرسودگی می شود ، به این معنی که شما قادر نخواهید بود برای حفظ هرگونه موفقیت در طول مسیر موفق باشید. به احتمال زیاد شما از کارهایی که می کنید خسته یا خشمگین می شوید.

تمرین مدیتیشن  8 ساعت در روز به مدت یک هفته ، سپس دوباره به مدت 2 ماه دیگر شما را به سمت روشنگری نمی برد.بلکه به احتمال زیاد شما را به ناامیدی سوق می دهد.

کلید

ثبات تقریباً همیشه موفقیت را تضمین می کند زیرا:

1. شما به ثبات فیزیولوژی و لذت می خواهید: ایجاد تغییرات گسترده در سبک زندگی ، باعث ناراحتی شما خواهد شد و بیشتر افراد قادر نیستند خود را مجبور به انجام کارهای ناراحت کننده برای مدت طولانی کنند. ما باید احساس کنیم که می توانیم واقعیت های خود را پیش بینی کنیم ، و واقعیت هایمان احساس خوبی به ما می دهند. انتخاب اقدامات کوچکتر که می توانید هر روز انجام دهید ، یک "عادی" جدید را برای شما ایجاد می کند ، که احساس راحتی می کند و پاداش عادات سالمتر یا تولیدی تان باعث می شود احساس خوبی نسبت به خودتان داشته باشید - بنابراین لذت را فراهم می آورد.

2. شما یک سبک زندگی را برای پشتیبانی از واقعیت جدید خود ایجاد می کنید: اگر برای تحقق هدف خود اقدامات شدید اتخاذ کنید ، احتمال دارد که مدت زیادی نتوانید از این طریق زندگی کنید. مانند مثالهای فوق ، چه اتفاقی می افتد بعد از اینکه رژیم غذایی شدید شما را به وزن هدف خود برساند؟ شما به احتمال زیاد قادر نخواهید بود غذای خود را به شدت از نظر سلامتی حفظ کنید ، بنابراین شما نمی دانید که چه کاری انجام دهید ، که به احتمال زیاد شما را به سمت انجام کارهایی که قبلاً انجام می دادید عقب می برد. اگر به تدریج تغییراتی در خوردن خود ایجاد کنید که می توانید برای همیشه به آن بچسبید زیرا از این تغییرات لذت می برید و از نتایجی که به شما می دهند لذت می برید ، یک شیوه زندگی ایجاد کرده اید که از بدن جدید شما پشتیبانی می کند. شما لازم نیست که امتحان کنید - این فقط کاری خواهد بود که شما انجام می دهید.

اگر احساس تعهد به خوردن 10 وعده میوه و سبزیجات در روز دارید ، انجام این کار برای چندین هفته به شما کمک می کند تا یک عادت سالم جدید ایجاد کنید که می توانید تا آخر عمر حفظ کنید. سپس وقتی این احساس برای شما راحت و عادی باشد ، می توانید در یک مرحله جدید مانند 20 دقیقه دویدن 6 روز در هفته اضافه کنید. با این رویکرد شما احساس نمی کنید می خواهید برای تحقق هدف خود تلاش کنید. شما یک حالت عادی جدید برای خود ایجاد می کنید ، که برای حفظ آن بی دردسر است.

اگر بخواهید به راحتی می توانید 2 ساعت در روز خاطرات خود را بنویسید - فقط این کار را انجام دهید. به مدت دو ساعت در روز ، نه بیشتر نه کمتر. به تناسب این کار نوشته شدن کتاب خاطرات شما نتیجه ای اجتناب ناپذیر از نوشتار مداوم شما خواهد بود.

اگر تغییرات بزرگتر در شیوه زندگی شما کاری است که احساس می کنید می توانید انجام دهید و با آن همیشه بچسبید ، پس به دنبال آن باشید. من نمی گویم تغییرات جادویی گسترده هرگز نمی تواند موفقیت آمیز باشد - من فقط می گویم شما باید یک دید طولانی مدت در ذهن داشته باشید.

همیشه از خود بپرسید "آیا این عادت جدید کاری است که می توانم خودم برای همیشه انجام دهم و خوشحال ، سالم و شکر گذار باشم که انجام می دهم؟" اگر جواب مثبت نیست ، من شما را تشویق می كنم كه رویكرد پایدار تری برای تغییر استفاده كنید.

در جمع بندی:

1. هدف خود را انتخاب کنید.

2. 1 یا 2 مرحله عملی را انتخاب کنید که شما را به سمت هدف خود سوق دهد که در این لحظه برای شما قابل انجام است.

3. آن مراحل را بطور منظم انجام دهید تا زمانی که احساس عادت به آن پیدا کنید.

4- مراحل 2 و 3 را تا رسیدن به هدف خود تکرار کنید.

موفق باشید