بایگانی نوشته‌ها


تفاوت ارزش و هدف

تفاوت ارزش و هدف

سفر موفقیت  با یک قدم آغاز می شود: شناسایی ارزش های شخصی شما. ارزشهای شخصی شما اعتقادات اصلی و اصول هدایتگر شما هستند. آنها نقشهای شما را در زندگی روزمره شکل می دهند. آنها علایق و احساسات شما را رنگ می کنند و افکار و سخنان شما را قاب می کنند.

چگونه سود کمتری بابت بازپرداخت اقساط به بانک بدهیم

چگونه سود کمتری بابت بازپرداخت اقساط به بانک بدهیم

با توجه به اینکه بانک ها بابت وامی که به شما می دهند مبلغ زیادی را بابت سود آن که بر اساس فرمول سود مرکب محاسبه می شود دریافت میکنند و با توجه به اینکه وام های بانکی معمولا جزو بدهی های بد محسوب می شوند در این مقاله راه هایی را برای کاهش این سود به شما معرفی می کنیم .

خلاصه کتاب علم ثروت یا موفقیت مالی از طریق تفکر خلاق

خلاصه کتاب علم ثروت یا موفقیت مالی از طریق تفکر خلاق

خلاصه کتاب علم ثروت یا موفقیت مالی از طریق تفکر خلاق نوشته والاس ولتز . يك ماده اوليه داراي فكر وجود دارد كه همه چيز از آن ساخته شده است. اين ماده در حالت اوليهاش درفواصل مياني جهان نفوذ كرده و آنها را پر ميكند.يك انديشه روي اين ماده اوليه، چيزي را كه به وسيله آن انديشه تجسم شده است، به وجود ميآورد.

25 ویژگی یک مرد آلفا

25 ویژگی یک مرد آلفا

مرد آلفا ، مرد واقعی ، مرد جنگجو ،مرد سر سخت. مهم نیست که شما او را چه می نامید ، او یک رهبر است ، مردی که الهام بخش است و به دیگران انگیزه می دهد. او مردی است که زنان می خواهند با او باشند و همیشه مرکز توجه آنان است .

قوانین ثروت

قوانین ثروت

آنچه افراد ثروتمند می دانند ما نمی دانیم و کارهایی انجام می دهند که ما انجام نمی دهیم و ذهنیت خاص و اعمال و قوانین رفتاری خاص را دنبال می کنند . این قوانین آن افراد را از سایرین جدا می کند. در این مقاله قوانین افرادثروتمند در اختیارتان قرار میگیرد تا بتوانید ثروتمند یا ثروتمندتر شوید.

فرمول ساده ثروتمند شدن

فرمول ساده ثروتمند شدن

کاملاً ساده است.هر آنچه را که باید در مورد ایجاد ثروت بدانید فقط در دو جمله خلاصه می شود . ثروت ایجاد کردن ساده است و نیازی به شانس ، نبوغ یا ارتباطات ویژه نیست.نیازی نیست که بیش از حد در سمینارهای مالی آخر هفته شرکت کنید یا آخرین ترفندها و حیله های فروش شده توسط بازاریابان  را یاد بگیرید

قانون جذب چگونه کار میکند ؟ تفکیک واقعیت از دروغ !

قانون جذب چگونه کار میکند ؟ تفکیک واقعیت از دروغ !

این روزها در همه جا در مورد قانون جذب و ارتعاش صحبت می شود و در این زمینه مقالات و کتاب های زیادی به چشم می خورد و بسیاری از مربیان موفقیت آن را به شاگردان خود آموزش می دهند . در این مقاله سعی در بررسی این قانون و تمیز دادن واقعیت از توهم در بکار گیری این تکنیک موفقیت داریم

سوالاتی که دونفر را به هم نزدیک و ایجاد عشق میکنند

سوالاتی که دونفر را به هم نزدیک و ایجاد عشق میکنند

به گفته محقق روانشناسی اجتماعی آرتور آرون از آزمایشگاه روابط بین فردی در دانشگاه استونی بروک در نیویورک ، اگر این سؤالات که فقط 45 دقیقه زمان برای پاسخ دادن به آن لازم است توسط دو نفر به بحث گذاشته شود تقریباً همیشه باعث می شود که دو نفر نسبت به یکدیگر احساس بهتری داشته باشند و دوست داشته باشند دوباره یکدیگر را ببینند